EDİRNE GEZİ

Edirne Gezi Rehberi

Edirne'nin Gezi Rehberi , Etkinlik ve İşletme Platformu. Yaşayan bir Dijital Platform...

Edirne Gezi Rehberi, kolaylıkla şehirde gezebileceğin alanları görebileceğin, etkinlikleri hem takip edebileceğin hemde oluşturabileceğin, şehirdeki işletmeleri ve aktivitelerini takip edeceğin, indirimlerini öğrenebileceğin yaşayan bir dijital şehir platformudur.

Etkinlikleri inceleyebilir ve sana uygun etkinliğe ulaşmak için istersen etkinlik düzenleyenle bağlantı kurabilir, istersende etkinliğin düzenleneceği yere verilen online link ile geç kalmadan biletini alabilirsin.

Edirne’de gezmediğin bir çok alanı ve Edirne hakkında tarihi bilgileride gezi rehberinin içinde bulacaksın. Osmanlıya başkentlik yapmış bir ken bizce tamamen tarih kokan bir açık hava müzesi. Sence de Değil mi ?

Edirne’de işletmelere göz atarak onların düzenlemiş olduğu kampanyalardan ve etkinliklerden haberdar olabilirsin. Belki içeceğin kahvenin yanında tatlıyı ikram eden bir işletme dikkatini çekebilir . Bulunduğun yere mesafe olarak ister işletmeyi aratabilir , istersende işletmenin düzenlediği etkinliklere göz atabilirsin.

EDİRNE GEZİ REHBERİ
Etkinliklere Gözat
Sana uygun kategorilerde yüzlerce etkinlik seni bekliyor. Şehrin istediğin yerinde dilediğin zaman olan etkinlikler, dilediğin yerde! Üstelik Ücretsiz!
Gezi Rehberi
Edirne Gezi Rehberi Seni konaklama, yeme - içme , tarihi yerler, tarihi lezzetler ve şehirde vakit geçirebileceğin güzel alanlara götürür.
İşletmeleri Gör
Şehirdeki işletmelere göz atabilir, onların uyguladığı indirim kuponlarından ve etkinliklerden faydalanabilirsin. Zaman Senin Zamanın !
Sosyal Medyada Paylaşın
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter