Edirne Gezi

Edirne Gezi Platformu

Edirne Gezi Platformu rahat ve kolay şekilde etkinlikler düzenleyeceğin, onları takip edebileceğin bir alandır. Beğendiğin işletmelerin aktivitelerini takip edebilir, eğer işletme sahibiysen sende işletmeni ekleyerek takip edenlerle sürekli iletişim halinde kalabilirsin. Şehiri tanımıyorsan Edirne Gezi sayesinde işletmelerden etkinliğe , gezilecek yerlerden kalınacak yerlere kadar tüm bu konularda bilgi sahibi olabilirsin...

Sende Katıl !

Aklına herhangi bir saate bir yerde kahve içmek mi geldi ? O zaman hemen açık mekanları aratabilir ve senin konumuna en yakın mekanı seçebilirsin. Belkide eğlenmek ve ya yakınında bir etkinlik varsa katılmak istiyorsun. Bunun için sadece etkinlik ara demen yeterli. Kendi etkinliğini ve işletmenide oluşturman senin için artık çok kolay. Tüm platform senin rahatça kullanabilmen için tasarlandı. 

Haydi gel Sende Katıl

Etkinliklere Gözat
Sana uygun kategorilerde yüzlerce etkinlik seni bekliyor. Şehrin istediğin yerinde dilediğin zaman olan etkinlikler, dilediğin yerde! Üstelik Ücretsiz!
Etkinlik Oluştur
İstediğin etkinliği, ücretsiz bir biçimde oluşturabilirsin. Oluşturacağın etkinlikler, kullanıcılar tarafından gözükecektir ve herkes haberdar olacak.
İşletmeni Oluştur
Kendi işletmeni ücretsiz bir biçimde oluşturabilirsin. Oluşturduğun işletme herkes tarafından görülecek ve kendini tanıtabileceksin.

Ekibimiz

Destek Al

Her Konuda ekibimiz kaptanları ile iletişime geçerek destek alabilir, onları takip edebilir ve onlara mesaj yollayarak çözüm önerileri alabilirsin.
Teknik Destek

Teknik Destek

Analist
Edirne Gezi Platformu her gün yenilenen ve yaşayan bir platformdur... Güçlü bir ekip alt yapısıyla çalışmaktadır. Bize destek@edirnegezi.com adresinden ulaşabilirsin.
Sosyal Medyada Paylaşın
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter