Etkinlik Hakkında

Nurseli İdiz, Nergis Kumbasar gibi usta isimlerinin rolü vardır Etekler ve Pantolonlar seyirciyle buluşuyor.

Nurcan yıllarını görüşmediği okul arkadaşı Aysel’e sürpriz yaparak evine ziyarete gelir. Nurcan kocasının ağzına aldattığını ve intikam alacağını bu konuda Aysel’den yardım istemek için geldiğini açıklar. Aysel Nurcan’ın olmasını üzülür ve ona yardım edeceğini söyler. Aysel ve Nurcan, Nurcan’ın eşine karşı hedef belirlerken, Aysel de bu durumlardan etkilenip kendi evliliğini sorgulamaya başlar.

Nurcan Aysel evliliklerini sorgularken geçmişlerine Bir yolculuk Yaparlar ettik göster Aslında ikisi de ettik hayatlarında olmak istedikleri gibi değil de, aile Çevre baskısıyla ettik, Baskalarinin onlari Þirket istedikleri Bireylere dönüştüklerini anlarlar. İki eski arkadaşlık etmeklerini sorgulamak için başladıkları süreci, artık kendi istedikleri hayatlara doğru yol aldıkları bir sırada dönüşür.

Yazan: Mine Artu
Yöneten: Serkan Budak
Oyuncular: Nurseli İdiz, Nergis Kumbasar, Kimya Gökçe Aytaç
Dekor: Nazmi Karabacak
Işık: Emre Kahraman
Müzik Düzenleme: Özden Çairli
Yapımcı: Ali Temiz – Serkan Budak

Etkinlik Detayları veya Bilet Noktaları

- PDF biletlerinizi yazdırmayı unutmayınız.
- Oyun başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır, oyun başlamadan 15 dakika önce salondaki yerinizi almanız gerekmektedir.
- Organizatör firma bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Organizatör firma katılım şeklini uygun bulmadığı kişi veya kişileri bilet ücretini lade etmek koşulu ile salona almama hakkına sahiptir.