Destek

Çözüm Ortağınız Burada

Hizmetlerimizden Yararlanmak mı istiyorsunuz ? O zaman size en uygun vereceğimiz hizmeti seçin ve bizimle iletişim kurarak size en kısa zamanda ulaşmamızı sağlayın.

Marka imaj ve iletişim çalışmaları markanın konumlandırılması, stratejilerinin belirlenmesi, hedef kitlesi ve prestiji üzerine yapılır. Bizler markanın rakipleri, iş ortakları, tedarikçileri ve müşterileri nezdinde fark yaratan tutarlı bir kurumsal marka oluşturmak için tüm kurumsal iletişim platformlarının ve politikalarının etkin bir şekilde tasarlanmasını sağlarız. Profesyonel ekibimiz ile sizlerle belirli zaman aralıklarında toplantı yapar ve hep birlikte geleceği planlarız

Dijital dünyada unutulmamalıdır ki ; Kurumsal kimlik çalışmaları marka kimliği ve marka mesajına uygun bir şekilde hedef kitle ile sözlü ve karşılıklı iletişimde akılda kalıcı ve kurum kültürünü yansıtacak şekilde hazırlanmalıdır. Gelişen teknoloji ve sosyal medyanın gücü artık tamamen profesyonel çalışmalar yürüten işletme ve ekipleri ileriye taşımaktadır.

Kurumsal Kimlik & Marka
Kurumunuzu şirket içinde veya dışında olması gerektiği gibi kimlik çalışması ile belirli sınırları çizilmiş kurumsallık çerçevesine oturtuyoruz.
Matbaa & Dijital Baskı
Basılı işlerinizi sizin için boyutlandırıyor, sizin için en iyi renk kombinasyonları ve ses getirecek görselleri hazırlayarak baskıya veriyoruz.
Grafik Tasarım & Kreatif
İlgi çekici, net anlaşılır, doğru mesajı veren özgün ve yaratıcı tasarımlar yaparak sizin fark yaratmanızı sağlıyoruz. Kısa sürede fark edileceksiniz.
Tabela & Cam Giydirme
İşletmenizin dış yüzeyden görülen ilk alanı sizin adınızdır. Profesyonel ekibimizle gelerek ölçümlüyor ve size uygun tasarımı seçiyoruz.
Sosyal Medya &Medya & PR
Sosyal Medyanın gücünü etkili ve anlaşılır bir PR çalışması ile göz önüne çıkararak, satış ve pazarlama ile bu alanı güçlendiriyoruz...
Fotoğraf & Video & Ürün Çekimi
İşletmenize ait tanıtım videosu , tanıtım fotoğrafları ve istediğiniz ürün grupları için profesyonel ekibimizle birlikte ürün çekimi yapıyoruz.
Web Tasarım & Yazılım & SEO
Web sayfanız sizin dünyaya açılan kapınızdır. Her gün 7 / 24 olarak sizi temsil eder ve bilinirliliğinizi arttırır. Seo ile sektörünüzün ilki olun.
Açık Hava Reklamları
Billboarddan megalighta, otobüs reklamlarından kurumsal baskılara geniş reklam seçenekleri ve kurumsal işlerin çözüm noktasıyız.


  İsim - Soyisim (zorunlu)
  Mail Adresiniz (zorunlu)
  Telefon numarası (zorunlu)

  Destek Almak İstediğiniz Konu
  Mesajınız

  Sosyal Medyada Paylaşın
  Share on Facebook
  Facebook
  Pin on Pinterest
  Pinterest
  Tweet about this on Twitter
  Twitter